ترامپ بعد از آزمایش اولیه ابتلا به کرونا را پنهان نموده بود

به گزارش باب اسفنجی، روزنامه آمریکایی گزارش داد که ترامپ بعد از یک آزمایش سریع ابتلا به کرونا را متوجه شده بود اما خواهان آزمایش مجدد شده است.

ترامپ بعد از آزمایش اولیه ابتلا به کرونا را پنهان نموده بود

به گزارش گروه سیاسی باب اسفنجی، روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از منابعی در کاخ سفید گزارش داد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از یک تست فوری کرونا از ابتلای خود به این ویروس خبردار شده اما آن را اعلام ننموده و خواهان آزمایشهای مجدد شده است.

این گزارش درحالی منتشر شده که گمانه زنیها در زمینه زمان ابتلای رئیس جمهور آمریکا به ویروس کرونا و همچنین مکانی که وی به این ویروس مبتلا شده همچنان ادامه دارد.

شان کانلی پزشک رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه درباره آخرین شرایط وی گفت که از روز گذشته فرایند بهبودی رئیس جمهور ادامه داشته است.

وی که در یک کنفرانس خبری صحبت می کرد، اضافه کرد که حال ترامپ پنجشنبه شب خوب بود اما صبح آدینه تب بالایی داشت و میزان اکسیژن وی افت نموده بود و با وجود خودداری ترامپ، استفاده از دستگاه اکسیژن ساز برای وی تجویز شد.

روز آدینه، تست کرونای ترامپ و همسرش ملانیا، مثبت اعلام شد و پس از آن نیز گزارش هایی از ابتلای دستکم 9 تن از کارکنان و باب اسفنجی و نمایندگان کنگره که در کاخ سفید حضور داشتند نیز مورد تأیید نهاده شد. بامداد شنبه نیز رسانه های آمریکایی از انتقال رئیس جمهور آمریکا به بیمارستان نظامی والتر رید خبر دادند و درمان وی در این بیمارستان شروع شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترامپ بعد از آزمایش اولیه ابتلا به کرونا را پنهان نموده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ بعد از آزمایش اولیه ابتلا به کرونا را پنهان نموده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید