جهانی: بدشانسی و اشتباهات داوری چند امتیاز حساس از ما گرفت، امیدوارم در 3 هفته پایانی طرفداران را شاد کنیم

به گزارش باب اسفنجی، میلاد جهانی هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: هدف ما این است که در سه بازی پایانی بیشترین امتیاز را گرفته و طرفداران مان را شاد کنیم.

جهانی: بدشانسی و اشتباهات داوری چند امتیاز حساس از ما گرفت، امیدوارم در 3 هفته پایانی طرفداران را شاد کنیم

میلاد جهانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باب اسفنجی، با اشاره به آخرین شرایط تیم صنعت نفت آبادان گفت: تیم ما شرایط بدی ندارد، ولی اگر بازی مقابل شهر خوردو را می بردیم قطعاً شرایط مان بهتر هم می شد. ما در بازی با شهر خودرو نمایش خوبی داشتیم، ولی باز هم بابت داوری ضرر کردیم، چون یک پنالتی مسلم روی رضا جبیره گرفته نشد. اگر سه امتیاز این بازی را می گرفتیم قطعاً شرایط مان تغییر می کرد، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارید صنعت نفت بابت جدایی دراگان اسکوچیچ به شدت ضرر کرد؟، گفت: ما در نیم فصل اول شرایط خوبی داشتیم، ولی جدایی اسکوچیچ موضوعی نبود که دست ما یا باشگاه باشد و این تصمیمی است که خودش گرفت و روی جدایی هم به شدت اصرار داشت. بعد از آن هم آقای سراج راهنمایی تیم را بر عهده گرفت و در این مدت هم خیلی برای تیم زحمت کشید. ما در چند بازی بابت بدشانسی و اشتباهات داوری چند امتیاز حساس از دست دادیم، در غیر این صورت الان چند رتبه در جدول بالاتر بودیم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه تأکید کرد: می دانیم طرفداران از ما انتظار نتایج بهتری دارند، ولی در مجموع عملکرد تیم ما در این فصل بد نبوده است. ما سه بازی دیگر هم فرصت داریم تا خوب امتیاز بگیریم و هدف مان این است که فصل را با نتایج خوب در سه بازی پایانی به اتمام رسانده و طرفداران مان را شادمان کنیم.

جهانی در خصوص ملاقات تیمش برابر پیکان هم اعلام نمود: آنها برای سقوط نکردن بازی می نمایند و چیزی برای از دست دادن ندارند. بازی سختی در پیش داریم، ولی کوشش می کنیم تا به برد برسیم و موقعیت مان را از لحاظ امتیازی بهتر کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جهانی: بدشانسی و اشتباهات داوری چند امتیاز حساس از ما گرفت، امیدوارم در 3 هفته پایانی طرفداران را شاد کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانی: بدشانسی و اشتباهات داوری چند امتیاز حساس از ما گرفت، امیدوارم در 3 هفته پایانی طرفداران را شاد کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید