خدمات به شکل غیرحضوری به جامعه هدف ارائه می شود

به گزارش باب اسفنجی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با اشاره به اجرایی شدن برنامه پیشگیری از شیوع بیشتر کروناویروس، از ارائه خدمات به شکل غیرحضوری به جامعه هدف این اداره کل در سراسر استان خبر داد.

خدمات به شکل غیرحضوری به جامعه هدف ارائه می شود

به گزارش از ، سهراب مختاری گفت: برای کاهش حداکثری مواجهه شهروندان، با برنامه ریزی اجرا شده و در یک طرح ابتکاری، افراد می توانند درخواست های خود در زمینه های مختلف را از طریق تلفن، فکس، شبکه اجتماعی فضای مجازی یا ارتباطات الکترونیک، اعلام و پاسخ را نیز به همین شکل دریافت کنند.

او با اشاره به دستور وزیر تعاون و تاکیدات استاندار فارس در خصوص همراهی تمام دوایر دولتی برای پیشگیری از شیوع بیشتر کروناویروس، گفت: تمهیداتی خوبی برای جلوگیری از تعویق در ارائه خدمات به جامعه هدف پیش بینی شده است.

مختاری با اشاره به اینکه برخی از نیاز های مراجعان را می توان به شکل تلفنی یا از طریق ارتباط الکترونیکی پاسخ داد، اضافه کرد: در این زمینه اطلاعات مربوط به نحوه ارتباط تلفنی یا الکترونیکی با مدیر کل، معاونین، روسای ستادی اداره کل و روسای ادارات شهرستان های استان فارس تهیه شده است.

او با بیان اینکه فایل مشخصات، ایمیل و شماره تماس روسای ستادی اداره کل و روسای ادارات در شهرستان ها در وبگاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، بارگذاری شده است، گفت: تماس های مردمی به هر شکل دریافت شده باشد، روی یک کاغذ پیاده سازی شده و در دبیرخانه همانند یک نامه اداری ثبت و روی آن اقدام و نتیجه به متقاضی اعلام می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس اضافه کرد: در همین رابطه به نظر می رسد اجرای این طرح می تواند، تهدید کرونا در بخش اداری را به یک فرصت بدل کرده و استقرار دولت الکترونیک که از اهداف دولت تدبیر و امید و یکی از برنامه های جدی مقام عالی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و استاندار فارس بوده است را محقق کند.

مختاری همچنین تاکید کرد که جلسات رسیدگی در مراجع حل اختلاف، برگزاری مجامع انتخاباتی تعاونی ها و تشکلات کارگری و کارفرمایی، حضور و غیاب مقرری بگیران بیمه بیکاری به سال آینده منتقل شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، اضافه کرد: جامعه بزرگ کارگری کارفرمایی و تعاونگران استان فارس می توانند از این پس درخواست های خود از اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و همچنین ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی در شهرستان های استان فارس به صورت غیرحضوری پیگیری کند که علاوه بر تحقق دولت الکترونیک و با تأکید بر ضرورت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛ در عین حال منجر به ارائه خدمات مطلوب و موثر به جامعه هدف این اداره کل در استان و افزایش رضایت مندی می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خدمات به شکل غیرحضوری به جامعه هدف ارائه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات به شکل غیرحضوری به جامعه هدف ارائه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید