درباره کار دانشجویی در کانادا

به گزارش باب اسفنجی، وقتی اعتبار ویزای تحصیلی کانادا شما تمام شد و دوره تحصیل تان در این کشور به سرانجام رسید، باید بلافاصله کار خود را متوقف کنید. البته چندین راه دیگر برای ادامه کار و زندگی در این کشور تحت شرایط مشخصی وجود دارد؛ مسیرهایی که خیلی از افراد برای مهاجرت و دریافت اقامت دائم کانادا انتخاب می نمایند:

درباره کار دانشجویی در کانادا

دانشجویان بین المللی اگر بخواهند می توانند در محیط دانشگاه هم کار نمایند. کار در محیط دانشگاه به معنی کار برای هر کارفرمایی مستقر در محیط دانشگاه یا کالج است. این کارفرما می تواند خود دانشگاه یا کالج باشد، یکی از اعضای دانشگاه باشد (برای مثال کار به عنوان دستیار تحقیقاتی) یا یک پیمانکار مستقل باشد که خدمات به دانشگاه ارائه می دهد، مانند پیمانکار مدیریت نماینده رستوران یا باشگاه ورزشی دانشگاه.

قبل از این که برای پیدا کردن کار دانشجویی در کانادا آستین ها را بالا بزنید، باید رزومه و کاور لتر (cover letter) خود را آماده کنید. رزومه و کاور لتر شما بهترین شانس برای به دست آوردن توجه یک کارفرما و متمایز شدن از دیگر داوطلب ها برای آن کار هستند. مطمئن شوید که رزومه تان به روز است و به شکلی مدون شده که انتظارات کارفرماهای کانادایی را بر آورده می نماید. کاور لتر شانس شما برای نشان دادن شخصیت و دستاوردهایتان است. برای هر درخواست کاری که ارائه می دهید یک کاور لتر خاص و متناسب بنویسید و در آن روشن کنید چگونه می توانید برای آن چه کارفرما به آن احتیاج دارد بهترین انتخاب باشید.

منبع مقاله: مقاله: کار دانشجویی در کانادا (کار همزمان با تحصیل در کانادا)

به "درباره کار دانشجویی در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درباره کار دانشجویی در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید