نسل بعدی اپل واچ احتمالا از حسگر اثر انگشت بهره می برد

به گزارش باب اسفنجی، در گزارشی که به تازگی منتشر شده، به بعضی از ویژگی های تازه نفس نسل بعدی اپل واچ اشاره شده است که مهم ترین آن، تعبیه حسگر اثر انگشت یا تاچ آی دی در دکمه این ساعت هوشمند است.

نسل بعدی اپل واچ احتمالا از حسگر اثر انگشت بهره می برد

طبق این گزارش، در دکمه جانبی اپل واچ بعدی سنسور تاچ آی دی تعبیه شده است. به لطف این مشخصه، کاربران برای تایید پرداخت های اینترنتی نیازی به وارد کردن پین نخواهند داشت و در عوض می توانند از اثر انگشت خود بهره ببرند. از دیگر ویژگی های احتمالی آن می توانیم به افزایش مقاومت در برابر نفوذ آب اشاره کنیم. در حال حاضر، نسل پنجم اپل واچ از درجه بندی IPX7 بهره می برد.

بین دیگر ویژگی هایی که ظاهرا قرار است همراه با WatchOS 7 ارائه گردد، نباید فرمان های صوتی مربوط به سیری، تشخیص میزان اکسیژن خون و قابلیت پایش خواب را از قلم بیندازیم. هنوز معلوم نیست که این قابلیت ها برای چه مدل هایی از اپل واچ ارائه خواهد شد. در انتهای این گزارش آمده که اپل از همین حالا مشغول توسعه نسل هفتم این ساعت هوشمند است که در این نسل، حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر قرار گرفته است. البته برای اظهارنظر در خصوص نسل هفتم این گجت هنوز بسیار زود است.

به غیر از موارد ذکر شده، در این گزارش خبر گرد شدن نمایشگر اپل واچ را کاملا تکذیب نموده و اپل قرار نیست طی سال های بعدی طراحی کلی این ساعت را تغییر دهد. در خصوص WatchOS 7 هم باید بگوییم که ظاهرا قرار نیست نسل دوم این ساعت آپدیت موردنظر را دریافت کند.

منبع: GSM Arena

منبع: دیجیکالا مگ

به "نسل بعدی اپل واچ احتمالا از حسگر اثر انگشت بهره می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسل بعدی اپل واچ احتمالا از حسگر اثر انگشت بهره می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید