پارک علم و فناوری کردستان برای واحد های فناور مستقر در این پارک بسته حمایتی ویژه در نظر دارد

به گزارش باب اسفنجی، پارک علم و فناوری استان کردستان به منظور افزایش تاب آوری واحد های آسیب دیده و فراهم کردن امکان بازگشت سریع واحد های فناور به فعالیت عادی در زمان پساکرونا، بسته حمایتی ویژه در نظر گرفته است.

پارک علم و فناوری کردستان برای واحد های فناور مستقر در این پارک بسته حمایتی ویژه در نظر دارد

به گزارش خبرنگار دانشگاه باب اسفنجی، پارک علم و فناوری استان کردستان در اطلاعیه ای جزئیات بسته حمایتی ویژه واحد های فناور مستقر در این پارک را بیان کرد.

بر اساس این اطلاعیه، خلق و بهره برداری از فرصت های جدید، حفظ اشتغال واحد های فناور، افزایش تاب آوری واحد های آسیب دیده و فراهم کردن امکان بازگشت سریع واحد های فناور به فعالیت عادی در زمان پسا کرونا، از جمله اهداف این بسته حمایتی است.

بیشتر بخوانید:

  • تونل ضدعفونی کننده فردی در مرکز رشد جهرم ساخته شد

    ست لوله ونتیلاتور EVA از سوی محققان دانشگاه محقق اردبیلی فراوری شد

پرداخت تسهیلات به واحد های فناور متقاضی به منظور توسعه محصولات شرکت بر مبنای ایده محوری یا محصولات مرتبط با شرایط کرونا و افزایش میزان تاب آوری واحد های فناور در شرایط کرونایی به میزانپیشنهاد شده توسط اتاق فکر و در چارچوب آیین نامه ها و مقررات و تامین امکانات سرور برای کلیه واحد های فناور متقاضی، از جمله حمایت های اختصاص این پارک از واحد های فناور مستقر خواهد بود.

بخشودگی اجاره فضای واگذار به واحد های فناور در اسفند 98 و دو ماه اول سال 99، پرداخت 30 درصد حق بیمه تامین اجتماعی کارکنان واحد های فناور در سه ماه اول سال 99 به منظور حفظ اشتغال در صورت عدم پرداخت توسط سایر ارگان های ذیربط دولتی، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای و منتورینگ به واحد های فناور به صورت رایگان در سه ماه اول سال 99 از جمله حمایت های عمومی پارک علم و فناوری کردستان از واحد های مستقر در پارک خواهد بود.

همچنین، این پارک قرار است در قالب این حمایت های عمومی به واحد های فناور مستقر، مهلت سه ماهه جهت بازپرداخت اقساط وام های با سررسید سه ماهه اول سال 99 بدهد و به فراهم کردن امکان فعالیت واحد های فناور با رعایت الزامات بهداشتی بپردازد و امکان دورکاری برای واحد های فناور فراهم کند به ضدعفونی ساختمان پارک علم و فناوری استان کردستان بپردازد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پارک علم و فناوری کردستان برای واحد های فناور مستقر در این پارک بسته حمایتی ویژه در نظر دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک علم و فناوری کردستان برای واحد های فناور مستقر در این پارک بسته حمایتی ویژه در نظر دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید